Strona główna »» Aktualności » Chata Morgana

Chata Morgana

Chata Morgana to ponad stuletni dom położony w Górach Kaczawskich na obrzeżach Parku Krajobrazowego "Chełmy", nieopodal trzech średniowiecznych zamków: Bolków, Świny, Lipa.

 

Chata Morgana

 

CHATA MORGANA - świetna baza wypadowa do zwiedzania gór Kaczawskich, Karkonoszy, dolnośląskich zamków oraz reliktów wulkanizmu  w Krainie Wygasłych Wulkanów. Po inspirujących górskich wyprawach zapraszamy na wypoczynek  w naszej Chacie - starym poniemieckim siedlisku. 

Przygotowaliśmy dla Państwa 10 wygodnych pokoi z łazienkami, salon z kominkiem oraz mnóstwo przestrzeni, gdzie każdy z gości może znaleźć miejsce dla siebie - szukając cienia w zadaszonym szałasie, wylegując się na hamaku, lub też korzystając z basenu, boiska do siatkówki,  piłki nożnej, tenisa stołowego.

Górskie wyprawy wzmagają apetyt - zapraszamy do spróbowania naszej kuchni zgodnej z ideą ,,slow food"...świeże zioła, warzywa serwowane, gdy dojrzeją na grządce, jajka od naszych kurek, zapach wędzonych wędlin i pieczonego chleba...

"Chata Morgana to miejsce, gdzie czas płynie wolniej, gdzie pod powałą suszy się lawenda, gdzie można poleżeć pod gruszą i pomyśleć o niebieskich migdałach."

Zapraszamy serdecznie :)

 

Więcej informacji i zdjęć na naszej stronie www.chatamorgana.pl.

Inne polecane szlaki

Kraina Wygasłych Wulkanów


Ta malownicza kraina leży w obrębie Gór oraz Pogórza Kaczawskiego, będącego częścią Sudetów. Góry oraz Pogórze Kaczawskie okalają od północnej strony Kotlinę Jeleniogórską...

Więcej

Newsletter

Zapisz się, aby cały czas być na bieżąco z naszą atrakcyjną ofertą.